خانه / وبلاگ گوگل ادوردز / ساخت ویدئو های تبلیغاتی موثر در یوتیوب

ساخت ویدئو های تبلیغاتی موثر در یوتیوب

خلاق بودن یک ویدیوی عالی برای موفقیت در نمایش صحیح و فعالیت‌های عملی مجموعه شما بسیار مهم است. اما در اینجا یک خبر خوب برای شما داریم؛ این خلاقیت دانش موشکی نیست! یعنی هر بازاریاب آنلاینی باید بتواند در ایجاد یک تبلیغ ویدیویی موثر راهنمایی کند. در ادامه روند ساخت ویدئو های تبلیغاتی در یوتیوب را به شما آموزش میدهیم

قدم اول در ساخت ویدئو های تبلیغاتی یوتیوب

تفاوتی ندارد این فیلم توسط یک آژانس خلاق استفاده شود، یا شریکی برای تولید و عرضه فیلم وجود داشته باشد یا حتی خود شما باشید! در این مقاله چهارچوب تبلیغات ویدیویی موثر و نحوه استفاده از دایرکتوری خلاقانه یوتیوب را برای پیدا کردن شریکی که می‌تونه به شما کمک کنه تا یک نفر رو پیدا کنید، به شما یاد خواهیم داد.

نمایش صحبت در تبلیغات اکشن، فضایی برای نمایش و گفتن چیزی است که تجارت شما رو عالی می‌کند. این همان فرصتی است که شما بتوانید خودتان را معرفی کنید.

محصول شما، مشکلی که حل کردید و راه حلی که ارائه می‌دهید، تمام مواردی هستند که تبلیغات ویدیویی با کیفیت کامل و از قبل تعیین شده است که شامل دکمه شروع و دکمه درخواست برای تماس می‌باشد. بنابراین می‌دانید که چه زمانی مردم تماشا می ‌کنند و چه زمانی کلیک می کنند.

الفبای ساخت ویدئو

نمایش صحیح یا true view

TrueView یا همان نمایش صحیح برای تبلیغات ویدیویی در یوتیوب اکشن می‌تواند افقی، عمودی یا هرشکل دیگری با هر مقدار طولی باشد. البته معمولاً توصیه می‌شود تا پیام خود را در یک تبلیغ کوتاه بین 15 تا 30 ثانیه متمرکز کنید. مهم نیست که چگونه از این فضا برای معرفی مشاغل خودتان استفاده می‌کنید، مهم این است از همان ابتدا توجه بیننده را با طراحی و صدا جلب کنید.

هم چنین به یاد داشته باشید که یک راه تماس روشن برای اقدام یا پیشنهاد دارید. به طور مثال، امروز آنلاین سفارش دهید و 20 درصد تخفیف بگیرید.

تبلیغات عملی

بیایید در مورد چگونگی ترسیم یک TrueView موثر برای ساخت ویدئو های تبلیغاتی یوتیوب بحث کنیم.

اکثر تبلیغات نمایشی معمولاً از یک قوس اصلی داستان پیروی می‌کنند. آنها مشکل یا نیاز را ایجاد میکنند، محصول یا خدمات به عنوان راه حل معرفی میکنند، ویژگی ها و فواید اضافی را برجسته و توضیح می‌دهند و مردم را به یک اقدام دعوت می‌کنند.

ساخت ویدئو های تبلیغاتی یوتیوب

این الگو یک نقطه شروع انعطاف پذیر است. برخی از تبلیغات بر ارائه مشکل تاکید دارند. برای اثبات اینکه چرا بینندگان به محصول یا خدمات نیاز دارند. تبلیغات دیگری نیز هستند که ارائه مشکل را رد می‌شوند و به سادگی نشان می دهند که چه چیزی محصول را عالی میکند. هم چنین می توانید با دعوت به اقدام یا پیشنهاد، برتر از دیگران باشید.

مهم نیست چه کسی تبلیغ شما را ایجاد می کند، بلکه باید به تشریح لحظات کلیدی در تبلیغ شما که ابرازی عالی برای راهنمایی فرایند ایجاد است، بپردازد. وقتی زمان واقعی تولید تبلیغ رسید، ABCD های خلاق و موثر را دنبال کنید.

4 نتیجه تبلیغات موثر در یوتیوب

گوگل تجزیه و تحلیل هزاران قطعه از خلاقیت را انجام داده است و دریافته که ساخت ویدئو های تبلیغاتی در یوتیوب معمولاً نتایج زیر را به همراه دارد:

  1. تبلیغات موثر در 5 ثانیه اول جلب توجه می کند. با پیام خود از طریق فریم‌های محکم در اطراف ظاهر محصولات، تصاویر به یاد ماندنی و قدم‌های سریع توجه را جلب کنید.
  2. تبلیغات در مورد برندسازی عمدی نیز موثر است. محصول یا خدمات خود را به روشی معرفی کنید که احساسی واضح تر، معتبر و طبیعی داشته باشد. هم چنین به یاد داشته باشید که از نشانه های صوتی و تصویری مانند آرم، رنگ ها و واترمارک خود استفاده کنید.
  3. تبلیغات موثر با بینندگان ارتباط برقرار می کند. حالا که مخاطبان خود را جذب کرده اید و برندتان را به آنها معرفی کرده اید، چگونه آنها را میبینید و اطمینان می دهید که پیام شما طنین انداز است؟

پس از پیام های کاربردی استفاده کنید. ویژگی ها و مزایای محصول یا خدمات خود را منتقل کنید. هم چنین، نشان دادن افراد عادی و روزمره که مانند مشتری شما هستند می تواند یک اتصال و ارتباط قوی ایجاد کند و توجه مشتری را به محصول شما افزایش دهد.

  1. بیننده را برای اقدام عملی راهنمایی کنید. با یک تماس واضح و خاص برای اقدام یا پیشنهاد این کار را انجام دهید. اگر می خواهید کلیک و تبدیل را انجام دهید، این امر بسیار مهم است. فراموش نکنید اکثر تبلیغات یوتیوب در دستگاه های تلفن همراه مشاهده می شوند.

چهره ها و محصولات را بزرگتر کنید و از فیلم ها و رنگ های روشن استفاده کنید. اطمینان حاصل کنید که متن به اندازه کافی خوانا است و کاربر می تواند در صفحات کوچک نیز به راحتی آن را بخواند.

ساخت ویدئو تبلیغاتی به صورتی شریکی با یوتیوب

برای پیدا کردن شرکای ایجاد ویدیوی شخص ثالث که آماده کمک هستند، به قسمت راهنمای خلاق یوتیوب در www.youtube.com/ads بروید. در اینجا همکاران به بهترین شیوه های یوتیوب آموزش دیده اند و آماده ارائه راه حل در طیف وسیعی از بودجه های سبک و سنگین هستند.

برخی از شرکای خلاق ابزارهای سلف سرویس ارائه می دهند که به شما امکان بارگذاری تصاویر یا کلیپ های ویدیویی خودتان را می دهد و یا اینکه از فیلم های ویدیویی عمومی استفاده کنید که این با استفاده از تبلیغات چندگانه از لپ تاپ خودتان، کمک می کند تا سرعت و کارآمد بهتری ایجاد کنید.

سایر همکاران در تولید فیلم با خدمات کامل تخصص دارند. آنها به شما در توسعه مفهوم خلاق کمک می کنند و تمام جنبه های فیلم نویسی، استعداد، فیلمبرداری و ویرایش را کنترل می کنند.

برای این گزینه توصیه می کنیم چندین هزار دلار و چندین هفته یا بیشتر را به عنوان بودجه در نظر بگیرید.

در آخر فهرست خلاقانه یوتیوب شامل شرکای متخصص در خدمات ویرایش پیشرفته است. کسانی که می توانند ویدیوی موجود شما را گرفته و براساس بهترین روش ها ویرایش کنند.

در youtube.com/ads صفحه «ساخت آگهی ویدیویی» را انتخاب کنید. پشتیبانی خلاق مورد نیاز خود را فیلتر کنید و سپس شریک خلاق مورد نظرتان را انتخاب و به آن شخص دسترسی پیدا می کنید.

در اینجا تفاوتی ندارد خودتان تبلیغ را ایجاد کنید یا با یک شریک خلاق کار کنید. اکنون باید برای هدایت قوس داستان احساس قدرت داشته باشید و مراحل گفته شده ABCD را دنبال کنید.

درباره‌ی مریم داورزنی

Avatar

همچنین ببینید

گروه های تبلیغاتی در گوگل ادوردز

صفحه فرود در گوگل ادز و راهکار های بهبود عملکرد آن

در حال حاضر برای کمک به شما در بهبود عملکرد صفحه فرود در گوگل ادز، …

دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *