خانه / وبلاگ گوگل ادوردز / تبلیغات جستجو چیست؟

تبلیغات جستجو چیست؟

برای اینکه بدانید تبلیغات جستجو چیست؟ شما در جای درستی قرار دارید و آماده تبلیغات در گوگل هستید. ما برای کمک به شما اینجا هستیم، زیرا می‌دانیم که در ابتدای امر ممکن است این موضوع پیچیده به نظر برسد.

قبل از شروع، بیاید کمی به موضوع جستجو و تبلیغات جستجو بپردازیم. تصور کنید که شما یک گل فروشی دارید، در هر لحظه، هر شخصی در هر مکانی از گوگل برای جستجوی آنچه مرتبط با کسب و کار شماست، استفاده می‌کند.

آنها با وارد کردن یک عبارت در کادر جستجوی گوگل شروع می‌کنند، اما اینجا کاربران مشکلاتی هم دارند. به طور مثال کسی که در کمترین زمان به گل رز قرمز احتیاج دارد و ما برای راه حل این مشکل، کسب و کار شما را داریم.

حال چگونه می‌توان این دو مورد را با هم هماهنگ کرد و مطمئن شد که آن شخص به موقع گل‌ها را دریافت می‌کند؟

بیاید به نتایج جستجو بپردازیم. در ابتدای صفحه اول گوگل نتایج تبلیغات جستجو وجود دارد. بعد از آن و در قسمت پایین ترنتایجی به نام جستجوی ارگانیک وجود دارد. این موارد با جستجوی کاربر مطابقت دارد. این نتایج معمولاً بالاتر از نتایج ارگانیک است و اطلاعات مفیدی را که با جستجو مطابقت دارد را ارائه می دهد. احتمالاً قبلا از این موارد دیده اید. در کنار این نتایج برچسب کوچکی وجود دارد که به آنها AD می گویند.

نمایش تبلیغات جستجو

منظور از تبلیغات جستجو چیست؟

این دقیقا مانند کسب و کار شماست که به کسب و کارهای دیگر کمک میکند. در واقع شما بیرون از جستجو ایستاده اید و توسط افرادی که جستجو می کنند دیده می شوید. بنابر این اگر کسب و کار شما می تواند با برخی از موارد مثل تحویل سریع گل، مشکل کاربران را برطرف کند، اینجاست که خود را نشان می دهید.

بنظر میرسد که شما روزتان را ذخیره کرده اید، اما در واقع این فقط اولین قدم ما در سفر تبلیغات جستجو است.

تبلیغات جستجو در گوگل

ما یک سری از فیلم های گام به گام کوتاه ایجاد کرده ایم تا بتوانید روند کار را دنبال کنید. شما در این آموزش ها یاد میگیرید که چگونه یک کمپین درست کنید، کلمات کلیدی مناسب را انتخاب کنید، تبلیغات متنی عالی بنویسید، اهداف خود را ردیابی کرده و عملکرد خود را مرور کنید.

قبل از شروع درس ها، شما باید یک اکانت گوگل ادوردز داشته باشید. اگر هنوز این حساب را ایجاد نکرده اید، میتوانید به وبسایت ads.google.com بروید و اکنون این اکانت را فعال کنید و یا از کارشناسان مسترادز کمک بگیرید. وقتی حساب خودتان را ایجاد کردید، نوبت به قدم بعدی می رسد.

حتماً چگونگی ایجاد اولین کمپین خود را به خوبی یاد بگیرید.

درباره‌ی مریم داورزنی

Avatar

همچنین ببینید

گروه های تبلیغاتی در گوگل ادوردز

صفحه فرود در گوگل ادز و راهکار های بهبود عملکرد آن

در حال حاضر برای کمک به شما در بهبود عملکرد صفحه فرود در گوگل ادز، …

پاسخی بگذارید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *